Komentāri
Konflikts Ukrainā: cīņā ar prokrieviskajiem separātistiem dzīvības zaudējuši vismaz pieci ukraiņi
Foto: AFP / LETA

Saasinās situācija Ukrainas austrumos. Sadursmēs starp Ukrainas armijas karavīriem un prokrieviskajiem separātistiem pēdējo trīs dienu laikā dzīvību zaudējuši vismaz pieci Ukrainas karavīri, bet vēl vairāki ievainoti.

Mēneša laikā kopumā kaujās dzīvību zaudējuši 25 cilvēki, kas kopš Minskā noslēgtā pamiera ir lielākais skaits. Eiropas drošības un sadarbības organizācijas misija, kas pārrauga Minskas vienošanos apstiprina, ka katru dienu tiek fiksēti desmitiem pamiera pārkāpumu, turklāt novērota bruņojuma palielināšanās konflikta skartajās teritorijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākā spriedze saglabājas Doņeckas un Luhanskas apgabalos. Jaunākie ANO dati liecina, ka kopš 2014. gada aprīļa karadarbībā Ukrainas austrumos dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā deviņi tūkstoši cilvēku, bet vairāk nekā 21 tūkstotis ievainoti. Vēl vismaz divi miljoni cilvēku bijuši spiesti doties bēgļu gaitās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl