Kolumbijā vilciena satiksme kļuvusi par tūristu priekšrocību

Komentāri
Kolumbijā vilciena satiksme kļuvusi par tūristu priekšrocību
Ilustratīvs foto: AP/SCANPIX

Kolumbijas iedzīvotāji ir noguruši no pārpildītiem autobusiem un lūdz atjaunot savulaik likvidēto vilcienu satiksmi – pēdējos gados daudzmiljonu valstī ar vilcienu vadā vairs tikai tūristus.

No savulaik plaukstošās vilcienu sistēmas tagad Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā pāri palikuši vairs tikai sarūsējuši un pamesti vilcienu vagoni. Esošā sabiedriskā transporta sistēma sagādā likstas ikdienu – tā nespēj nodrošināt pieaugošā pasažieru skaita vajadzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai tiktu no viena galapunkta līdz otram – pie autobusu pieturām veidojas simtiem cilvēku garas rindas, bet esošais sabiedriskais transports ir tik ļoti pārpildīts – ka ikviens brauciens ir jauns izaicinājums.

Lai attīstītu 3600 kilometrus garo dzelzceļa tīklu 90. gadu sākumā Kolumbijas valdība tajā investēja lielu naudas summu, taču pēc tam, kad valdība nolēma ieguldīt arī lielceļu attīstībā, – dzelzceļš tika atstāts novārtā. Tagad vienīgā iespēja tūristiem un vietējiem izbaudīt braucienu ar vilcienu, ir izmantot kompānijas, kas organizē vēsturiskos braucienus, pakalpojumus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl