Kobzons, Valērija un Gazmanovs Jaungada koncertā ņirgājas par Latvijas sankcijām

26 komentāri

Krievijā pazīstamie skatuves mākslinieki, kuri aizvadītajā vasarā netika ielaisti Latvijā uz pasākumu Jaunais vilnis, sarakstījuši dziesmu ar nosaukumu – Dziesma par sankcijām. Piedevām dziesma tiek dziedāta komponista Raimonda Paula mūzikas pavadībā. 

Jau vēstīts, ka Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • kombinzons
 • Regīna
  +1 +1 0

  Regīna

  Lai dzīvojas savā Krievijā un dzied saviem tautiešiem, taču nē, krieviem Eiropa kā bitēm medus, viņiem neinteresē sava zeme ne Soči, ne Krima, bet gan Eiropa,kur visticamāk iebraukt turpmāk būs liegts! Naudu viņi atstāj Jūrmalā, ha-ha! Nu un?! Vēlētos, lai "Jaunais vilnis" nenotiek Latvijā, vismaz Latvijas tauta neizskatīsies pēc pērtiķiem, kuri stāv NOŽOGOTI aiz žoga, un skatās kā uz citplanētiešiem uz "biezajiem" krieviem, kuri to vien dara kā izrādās! "Jauno vilni" tikpat labi var skatīties pa TV, un nepazemoties stāvot aiz restēm!
 • Kolosāls
  +1 +1 0

  Kolosāls

  Kamoon! Šitie un ņirgājās? Pusgads jau pagājis, un vēl bimbā par ballīti, uz kuru nevarēja atbraukt!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl