Komentāri

Donalda Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās var ietekmēt ASV attiecības ar pārējo pasauli – par to šobrīd bažījas gan starptautiskie mediji, gan diplomāti.

Bažas rada arī Trampa attieksme pret Krieviju – viņš atklāti slavējis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, saucot viņu par spēcīgu līderi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Trampa kļūšana par ASV prezidentu var nostrādāt kā laba atturēšanas politika attiecībā uz Krieviju, tā uzskata Latvijas ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds.

Ko skandalozā miljardiera kļūšana par Baltā nama saimnieku nozīmēs Eiropai un pasaulei? Ko Latvijai sagaidīt no jaunā ASV prezidenta? Un cik liels ir pamats bažām? To LNT Ziņu dienests analizē īpašā speciālreportāžā, kam seko CBS dokumentālā filma – Uguns spļāvējs. Donalda Trampa izcelšanās un niknums.

Video: filma Uguns spļāvējs. Donalda Trampa izcelšanās un niknums

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl