Komentāri
Ko Latvijai sagaidīt no Trampa, un vai pamats satraukties par viņa attieksmi pret Krieviju?

Donalda Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās var ietekmēt ASV attiecības ar pārējo pasauli – par to šobrīd bažījas gan starptautiskie mediji, gan diplomāti.

Bažas rada arī Trampa attieksme pret Krieviju – viņš atklāti slavējis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, saucot viņu par spēcīgu līderi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Trampa kļūšana par ASV prezidentu var nostrādāt kā laba atturēšanas politika attiecībā uz Krieviju, tā uzskata Latvijas ārpolitikas institūta direktotrs Andris Sprūds:

“No vienas puses, viņš ir teicis, ka viņam patīk Putins, un Putins viņu ir apsveicis, un Krievija bija viena no tām valstīm, kur pirmsvēlēšanu laika aptaujās atbalsts bija Trampam no Krievijas sabiedrības puses, kopā ar Palestīnas autonomiju – neviena cita tāds valstiskais veidojums nebija, kas atbalstītu vai simpatizētu Trampam. Tā ka, no vienas puses, šeit tās savstarpējās simpātijas. Bet, no otras puses – Trampa neprognozējamība, arī šis viņa pietiekami spilgtais izpausmes stils, kurš neatļausies piekāpties, kurš vienmēr sitīs pretī, un tas ir bijis visas vēlēšanu kampaņas laikā. Ļoti līdzīgi atgādina Vladimiru Putinu. Un, kad šie divi ego saduras, tad nevar īsti saprast, uz kuru pusi šīs dzirksteles šķīdīs.”

Ko skandalozā miljardiera kļūšana par Baltā nama saimnieku nozīmēs Eiropai un pasaulei? Ko Latvijai sagaidīt no jaunā ASV prezidenta? Un cik liels ir pamats bažām? To šovakar būs iespēja īpašā LNT Ziņu dienesta speciālreportāžā, kam sekos CBS dokumentālā filma – Uguns spļāvējs. Donalda Trampa izcelšanās un niknums.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl