Ko Eiropas Savienība gatavojas darīt cīņā pret terorismu?

Komentāri

Pēc notikumiem Francijā ir tapis kopīgs Eiropas Savienības iekšlietu ministru paziņojums par to, ko Eiropas Savienība gatavojas darīt cīņā pret terorismu.

Lielāku uzmanību paredzēts pievērst modernajiem komunikācijas līdzekļiem. Piemēram, Lielbritānijā aktualizējies jautājums par tiesībām izlūkošanas aģentūrām piekļūt cilvēku e-pastiem un sociāliem medijiem tikpat lielā apmērā kā tradicionālajiem komunikācijas līdzekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Eiropas Savienībā kopumā runā par pakalpojumu sniedzēju lomu drošībā – pakalpojumu sniedzēji varētu ziņot par materiāliem, kas kurina naidu un mudina uz terorismu.

Par steidzamu ministri atzinuši arī datu apkopošanu par aviopasažieriem Eiropas līmenī, veidojot Eiropas pasažieru datu reģistru.

Tāpat Eiropas Savienība plāno arī īstenot pasākumus, lai mazinātu radikalizāciju. It īpaši radikalizācijas jautājumam jāpievērš uzmanība jaunu cilvēku vidū. Tāpat plānots uzmanīt arī nelegālo ieroču piegādi cauri Eiropai.

Pasākumi cīņai pret terorismu tiks apspriesti arī Rīgā 29. janvārī gaidāmajā neformālajā tieslietu un iekšlietu ministru sanāksmē.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl