Komentāri

ASV prezidenta vēlēšanas arvien jaunu skandālu ēnā! Nepilnu nedēļu pirms vēlēšanām Federālais izmeklēšanas birojs negaidīti publiskojis dokumentus, kas attiecas uz bijušā ASV prezidenta – demokrātu kandidātes Hilarijas Klintones vīra  – Bila Klintona pagātni.

Ievērojami rediģētais 129 lappušu ziņojums attiecas uz FIB izmeklēšanu par naftas tirgotāja Marka Riča apžēlošanu, ko Klintons izdarīja savas prezidentūras pēdējā dienā 2001. gada 20. janvārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ričam bija izvirzītas federālas apsūdzības par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas. Viņš bēguļoja no ASV un apsūdzību izvirzīšanas laikā dzīvoja Šveicē, kur 2013. gadā nomira. Kādu laiku viņš bija viens no FIB visvairāk meklētajiem cilvēkiem. Riča bijusī sieva Denīze Eizenberga-Riča bijusi liela politiska ziedotāja Demokrātu partijai.

Dažus no šiem ziedojumiem saņēma Prezidenta Viljama Džefersona Klintona fonds, kas ir tagadējā Klintonu fonda priekštecis. Šā ziņojuma publiskošana ir izraisījusi neapmierinātību demokrātos, kuri jau ir sašutuši par to, ka FIB atsācis izmeklēšanu par Klintones e-pasta vēstulēm. FIB norāda, ka šī ir tikai “provizoriska” publiskošana, pēc kuras varētu tikt publiskoti arī citi dokumenti.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl