Klintones veselība uzlabojas; no piektdienas viņa atsāks piedalīšanos vēlēšanu kampaņā

0 Komentāru
Klintones veselība uzlabojas; no piektdienas viņa atsāks piedalīšanos vēlēšanu kampaņā

ASV prezidenta amata kandidātes Hilarijas Klintones veselība strauji uzlabojas, un gaidāms, ka jau rīt viņa ar jaunu sparu atsāks piedalīšanos vēlēšanu kampaņā.

Klintones preses sekretārs pavēstījis, ka jau ceturtdienas rītā – nepilnu nedēļu pēc sasirgšanas ar plaušu karsoni – Klintone piedalīsies pirmajā kampaņas pasākumā. Amata kandidātes prombūtnes laikā viņas vietu uz kampaņas pasākumu skatuvēm ieņēmis kvēls Klintones atbalstītājs – pašreizējais ASV prezidents Baraks Obama.

“Es strādāšu, cik vien smagi spēšu, un darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai panāktu to, ka Hilarija Klintone kļūst par nākamo Amerikas Savienoto Valstu prezidenti.”

Pēc saslimšanas 11. septembra terorakta atceres pasākumā kļuva zināms, ka Klintone saslimusi ar plaušu karsoni, kas visā pasaulē radīja pamatīgu reakciju. Viņa par slimību zinājusi jau iepriekš, bet ārstu ieteikumus atpūsties no saspringtā režīma bija ignorējusi. Tiek spekulēts, ka veselības stāvokļa noklusēšana varētu atstāt negatīvas sekas uz Klintones kampaņu un, pat iespējams, “maksāt” viņai valsts galvas amatu.

0 Komentāru