Komentāri

Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs, bijušais Latvijas vēstnieks ASV Ojārs Kalniņš, kurš organizējis gan Klintonu vizīti Latvijā, gan bijis viesis pie Klintoniem diplomāta statusā, zina stāstīt, ka Hilarijai Klintonei ļoti garšo Latvijas rupjmaize.

Pusdienās Rīgā Klintone paslavējusi Latvijas rupjmaizi, un tā laika Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa sieva Aina Ulmane nākamajā dienā Kalniņam iedevusi milzīgu rupjmaizes klaipu un lūgusi to nogādāt Klintonei Vašingtonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai rupjmaizi tolaik Latvijas vēstniekam ASV izdevās nogādāt Baltajā namā? Kas ar lielo klaipu noticis tālāk?

Uzzini VIDEO!

Klintone ir slavena ar stingru nostāju, spēcīgu viedokli, cīnītājas garu un drosmi jau kopš pusaudzes gadiem. Taču – kas slēpjas aiz šīs “dzelzs lēdijas” tēla? Vai viņa tiešām ir pietiekami zinoša, profesionāla un drosmīga, lai kļūtu par pirmo sievieti – ASV prezidenti?

Ko par to domā ASV iedzīvotāji, politikas eksperti un cilvēki, kas pazīst Klintoni personīgi? To iespējams uzzināt ceturtdien, 27. oktobrī, plkst. 22.10 kanālā LNT – LNT Ziņu dienesta piedāvātā dokumentālajā filmā par Hilariju Klintoni.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl