Klintone un Tramps. Ar kuru Tev sapas labāk? Edija fiksās piezīmes Nr. 2

Komentāri

Kurš gan nezina, kas ir Hilarija, un kurš gan nezina, kas ir Tramps?! Amerika aiz okeāna, taču viņu vārdi mums labāk pazīstami nekā jaunā Igaunijas prezidente tepat kaimiņos. Tie kas piemirsuši – Kersti Kaljulaida.

Nu, neliegsimies, mēs jau arī bieži vien balsojam par tādiem cilvēkiem, ar kuru mums personīgi sapasētu. Par politiku rīt, šodien ieskatāmies Hilarijas un Trampa biogrāfijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hilarija un Tramps – abi divi pēckara paaudze, abiem tuvu pie septiņdesmit. Šajā ziņā identiski. Tie nav divu dažādu laikmetu cilvēki, kā dažās labās citās vēlēšanās.

Hilarija no pārticīgas vidusslāņa ģimenes. Tramps dzimis miljonārs.

Hilarija politiski aktīva juriste jau no jaunības gadiem. Tramps uzņēmējs, kurš visādām metodēm, bet ir spējis miljonus pārvērst miljardos.

Hilarijai – viens vīrs, viens bērns. Trampam pieci bērni no trīs sievām, un, par sievietēm runājot, pēc visa spriežot, ļoti vaļīgi uzskati par to, ko drīkst un ko nedrīkst.

Un kuru no viņiem jūs labāk gribētu ciemos uzaicināt?

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl