Klintone un Tramps – galvenie favorīti uz nākamā ASV prezidenta amatu

Komentāri
Klintone un Tramps – galvenie favorīti uz nākamā ASV prezidenta amatu
Foto: LETA / AFP

Amerikas Savienotās Valstis aktīvi gatavojas prezidenta vēlēšanām. Šodien Ohaio štata Klīvlendā notiks pirmās televīzijas debates, kurās piedalīsies desmit republikāņu prezidenta amata kandidātu.

ASV prezidenta amata kandidāti individuālās kampaņas rīko jau kādu laiku, taču Ohaio, kas atrodas ziemeļu industrializētās zonas sirdī, ir viens no nozīmīgākajiem štatiem, un uzvara tajā gan republikāņu, gan demokrātu kandidātam tiek uzskatīta par izšķirošu, lai gūtu uzvaru visās vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abas reizes, kad vēlēšanās startēja pašreizējais prezidents Baraks Obama, viņš uzvarēja Ohaio, nodrošinot sev vietu Baltajā namā. Jaunākās aptaujas liecina, ka republikāņu kandidātu vidū vadībā izvirzījies miljardieris un nekustamo īpašumu magnāts Donalds Tramps.

Savukārt no demokrātiem vislielākās iespējas iegūt amatu ir bijušajai valsts sekretārei Hilarijai Klintonei. Pašreizējais prezidents Baraks Obama vairs nevar kandidēt, jo amatā ir jau otro termiņu pēc kārtas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl