Klintone un Tramps – galvenie favorīti uz nākamā ASV prezidenta amatu

Komentāri
Klintone un Tramps – galvenie favorīti uz nākamā ASV prezidenta amatu
Foto: LETA / AFP

Amerikas Savienotās Valstis aktīvi gatavojas prezidenta vēlēšanām. Šodien Ohaio štata Klīvlendā notiks pirmās televīzijas debates, kurās piedalīsies desmit republikāņu prezidenta amata kandidātu.

ASV prezidenta amata kandidāti individuālās kampaņas rīko jau kādu laiku, taču Ohaio, kas atrodas ziemeļu industrializētās zonas sirdī, ir viens no nozīmīgākajiem štatiem, un uzvara tajā gan republikāņu, gan demokrātu kandidātam tiek uzskatīta par izšķirošu, lai gūtu uzvaru visās vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abas reizes, kad vēlēšanās startēja pašreizējais prezidents Baraks Obama, viņš uzvarēja Ohaio, nodrošinot sev vietu Baltajā namā. Jaunākās aptaujas liecina, ka republikāņu kandidātu vidū vadībā izvirzījies miljardieris un nekustamo īpašumu magnāts Donalds Tramps.

Savukārt no demokrātiem vislielākās iespējas iegūt amatu ir bijušajai valsts sekretārei Hilarijai Klintonei. Pašreizējais prezidents Baraks Obama vairs nevar kandidēt, jo amatā ir jau otro termiņu pēc kārtas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl