Komentāri

ASV Federālais izmeklēšanas birojs, kas pirms nedēļas izraisīja skandālu, atsākot izmeklēšanu demokrātu kandidātes Hilarijas Klintones tā dēvētajā e-pasta skandālā, tagad paziņojis, ka nekā krimināli sodāma tur tomēr neesot. Tieši šo aizdomu dēļ pēdējā laikā atbalsts Klintonei kritās. Tramps tikmēr apgalvo, ka Kintoni pasargājusi ”negodīgā sistēma”.

Demokrātu kandidātes Hilarijas Klintones kampaņu pēdējā nedēļā aizēnoja Federālā izmeklēšanas biroja paziņojums, ka no jauna atsākta izmeklēšana lietā par privātā e-pasta servera izmantošanu, Klintonei esot ASV valsts sekretāres amatā. Vien divas dienas pirms izšķirošajām vēlēšanām Klintone nu var atviegloti uzelpot – FIB direktors Džeims Komijs paziņojis, ka pret viņu tomēr netiks izvirzītas kriminālapsūdzības. Tas pamatīgi nokaitinājis Klintones konkurentu Donaldu Trampu, kas uzvaras gadījumā ne reizi vien draudējis savu sāncensi iemest aiz restēm, arī šoreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Donalds Tramps, ASV prezidenta amata kandidāts:

Īstas pārmaiņas nozīmē atjaunot uzticību valdībai, pirmā lietas, kas būtu jāizdara, – jāatbrīvojas no Klintones. Hilarijas Klintones lieta tiks ilgi jo ilgi izmeklēta – par visiem tiem noziegumiem, ko viņa ir pastrādājusi pret mūsu nāciju, mūsu tautu, mūsu demokrātiju. Tā noteikti būs krimināllieta! Jums jāsaprot, ka esošā sistēma ir negodīga un sistēma viņu sargā.

Tikmēr pati Klintone vēl nav komentējusi FIB lēmumu. Tā vietā viņa neierasti emocionāli uzrunāja vēlētājus, arī tos, kuri neplāno balsot par viņu.

Hilarija Klintone, ASV prezidenta amata kandidāte:

Es gribu būt prezidente visiem amerikāņiem. Arī tiem, kuri par mani nebalsos – mums ir jāizdziedina Amerika, un to varam paveikt tikai kopā. Ir netipiski sacīt, bet es to teikšu – mūsu valstij ir vajadzīgs vairāk mīlestības un laipnības vienam pret otru, pret cilvēkiem, kuri no mums atšķiras.

Jau pēc dienas ASV prezidenta priekšvēlēšanu maratons noslēgsies, tikmēr pēdējās vēlētāju aptaujas liecina, ka Klintones pārsvars pār Trampu ir četri-pieci procentpunkti.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl