Klintone pret Trampu. Vērtē Sanfrancisko dzīvojošs programmētājs Andis Bluķis

Pievienot komentāru
Klintone pret Trampu. Vērtē Sanfrancisko dzīvojošs programmētājs Andis Bluķis
LNT

Jau pēc dažiem mēnešiem miljoniem amerikāņu dosies pie balsošanas urnām un izdarīs būtisku izvēli visai pasaulei. Novembrī – Amerikas prezidenta vēlēšanas. Mūsu kolēģe Kristīne Garklāva ASV dzīvojošajiem latviešiem vaicāja, kuram kandidātam viņi varētu atdot savu balsi un kā vērtē spilgto un skaļo priekšvēlēšanu laiku. Šovakar – Sanfrancisko dzīvojošā programmētāja Anda Bluķa viedoklis.

“Man ir pašam kauns, ka tāds cilvēks kā Tramps ticis vispār līdz kandidatūrai. Man ir sajūta – jo tālāk, jo trakāk. Es esmu uzaudzis Sanfrancisko, kas ir salīdzinoši demokrātiska, liberāla, toleranta, pēc vietējo skalas – kreisa vieta ar kreisām tendencēm, tā varētu teikt. Tāpēc te vienmēr demokrāti ir bijuši diezgan stipri,” teic Bluķis.

Viņš norāda: “Man būtībā paliek tikai viena izvēle – tā ir Hilarija. Man viņas vīrs vairāk simpatizēja, man likās, ka viņš ir pieredzējušāks politiķis, bet Hilarija arī ļoti daudz ko ir izdarījusi. Man liekas, ka tā nav slikta izvēle un viņa, visticamāk, turpinās daudzus Obamas iesākto labo darbu. Man personīgi nešķiet, ka Trampam būtu jebkādas izredzes, bet es arī nekad nebūtu iedomājies, ka viņš būtu ticis tik tālu”.

Video