Komentāri

Latvijas iedzīvotāji vēl nekad iepriekš nav tik aktīvi sekojuši līdzi vēlēšanām ASV, tā intervijā 900 sekundēm apliecināja Amerikas Latviešu apvienības Informācijas nozares vadītāja pārstāve Taira Zoldnere.

Raksturojot Latvijas iedzīvotāju ieinteresētību, viņa norāda, ka līdz šim nekad Latvijā dzīvojošie nav tik ļoti sekojuši līdzi ASV prezidenta vēlēšanām.

Viena no lielākajām latvieši diasporām mīt tieši ASV, un, lai arī vēsturiski Amerikas latvieši vairāk atbalsta republikāņus, kurus šajās vēlēšanās pārstāv skandalozais Donalds Tramps, šoreiz iespējamas izmaiņas, un vairākums tur mītošo tautiešu varētu nosliekties par labu Hilarijai Klintonei.

Komentējot Trampa fenomenu, Zoldnere norāda, – lai arī viņa izteicieni ir aizskaroši, tomēr Trampam piemīt harisma, tāpēc iedzīvotāji viņu atbalsta.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl