Komentāri

”Amerikāņiem ir vajadzīgs čempions ik dienu, un es gribu šis čempions būt,” tā bijusī ASV Valsts sekretāre Hilarija Klintone oficiāli paziņojusi par savu nodomu kandidēt ASV prezidenta amatam nākamā, 2016. gada, vēlēšanās.

“Jūs varat ko vairāk nekā vienkārši iztikt, jūs varat iet uz priekšu un tur arī palikt, jo kad ģimenes ir spēcīgas, arī Amerika ir spēcīga. Tādēļ es dodos ceļā, lai nopelnītu jūsu balsi,” pauda politiķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja H. Klintone uzvarētu gaidāmajās vēlēšanās, tad viņa kļūtu par pirmo sievieti augstajā amatā.

67 gadus vecā demokrātu politiķe par kandidēšanu paziņoja video vēstījumā sociālās saziņas vietnēs.

Šobrīd H. Klintone tiek uzskatīta par līderi gan demokrātu vidū, gan arī, salīdzinot ar visiem iespējamiem republikāņu kandidātiem. 2008. gadā H. Klintone jau bija iesaistījusies cīņā par prezidenta krēslu, taču zaudēja savam partijas biedram Barakam Obamam.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl