Klintone atvainojas par savām kļūdām saistībā ar e-pastu skandālu

Komentāri
Klintone atvainojas par savām kļūdām saistībā ar e-pastu skandālu
FOTO: LETA

Kad atlikusi vien nedēļa līdz ASV prezidenta vēlēšanām, Demokrātu un Republikāņu kandidātu paziņojumu apmaiņa uzņem apgriezienus. Hilarija Klintone cenšas nomierināt vēlētājus saistībā ar savu e-pastu skandālu.

Jau ziņots, ka ASV Federālais izmeklēšanas birojs atsācis pārskatīt ar Klintoni saistītus e-pastus, kas atrasti kāda viņas tuva kolēģa datorā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklētāji gan nevar uzreiz noteikt, vai ziņojumos ir konfidenciāla informācija un vai konkrētie e-pasti nav apdraudējuši valsts drošību. Par šo nenoteiktību tik īsu laiku pirms vēlēšanām uztraucas Demokrātu pārstāvji.

”Jau iepriekš atvainojos par savām kļūdām saistībā ar e-pastiem. FIB, protams, jāapskata atrastie e-pasti mana kolēģa datorā, taču esmu droša, ka izmeklētāji nonāks pie tā paša slēdziena, kā iepriekš – nekas pretlikumīgs nav pastrādāts,” uzskata Hilarija Klintone.

Pretējus uzskatus paudis Republikāņu kandidāts Donalds Tramps.

”Hilarija sūtīja un saņēma slepenu informāciju ar nedroša servera starpniecību un pakļāva amerikāņu dzīves briesmām. Izmeklētāji atraduši 650 000 e-pastu. Zināt, kā es to saucu? Par džekpotu,” norāda Tramps.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl