Komentāri
Klintone apsteidz Trampu par pieciem procentpunktiem, atklāj jaunākās aptaujas
FOTO: LETA

ASV prezidenta amata kandidāte no Demokrātu partijas Hilarija Klintone apsteidz savu konkurentu republikāni Donaldu Trampu par pieciem procentpunktiem, liecina svētdien publicētie sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.

Aptaujā, kas tika veikta pēc laikraksta Washington Post un telekanāla ABC pasūtījuma, Klintoni atbalstīja 48% respondentu, bet Trampu – 43% aptaujāto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgā “Washington Post” un ABC aptaujā, kuras rezultāti tika publicēti piektdien, atbalstu Klintonei pauda 47% respondentu, bet Trampam – 44%. Tātad, salīdzinot ar iepriekšējo aptauju pirms divām dienām, jaunākajā aptaujā Klintone ir palielinājusi pārsvaru pār Trampu par diviem procentpunktiem, un tagad viņas pārsvars ir pieci procentpunkti.

ASV prezidenta vēlēšanas notiks otrdien.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl