Kinorežisora Polaņska izvarošanas upure lūdz beigt krimināllietu, kas velkas jau 40 gadus

Komentāri

Pasaules slavenā kinorežisora Romāna Polaņska upure Samanta Geimere, kuru viņš izvaroja pirms 40 gadiem, lūdz tiesu izbeigt šīs lietas izskatīšanu un to slēgt.

Režisors savai upurei jau sen kā atvainojies, un visu mūžu slapstījies no ASV varas iestādēm, savukārt Geimere jau iepriekš izteikusies, ka lietas izskatīšana ir bezjēdzīga, un prokurors to izmanto, lai iegūtu slavu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1977. gadā režisors Romāns Polaņskis, kuram tolaik bija 43 gadi, tika apsūdzēts tobrīd 13 gadus vecās Samantas Geimeres pavešanā. Režisors atzina vainu nelikumīgās seksuālās attiecībās, tomēr pirms sprieduma pasludināšanas aizbēga no ASV uz Franciju.

40 gadu laikā šī krimināllieta tā arī nav atrisināta, lai arī abi lūguši lietu izbeigt, un Geimere atzinusi, ka drīzāk sevi uzskata par tiesu sistēmas, nevis Polaņska upuri. Par lietas izbeigšanu uzstāj arī Polaņska advokāts.

Cietusī, kura ir klāt tiesā, ir vismaz desmit gadus norādījusi, ka viņa vēlas lietu izbeigt, ka viņa ir būtībā piedevusi Polanska kungam. Polanska kungs ir apstiprinājis savu morālo un juridisko atbildību.

2009. gadā, reaģējot uz ASV izdošanas pieprasījumu, režisoru aizturēja Šveicē. Desmit mēnešus režisors pavadīja mājas arestā, bet tad Šveice noraidīja ASV lūgumu, un viņš emigrēja uz Poliju.

2015. gadā ASV lūdza Poliju izdot Polaņski, bet lūgums tika noraidīts. Polaņskis ir pazīstams ar vairākām filmām, no tām slavenākā ir 2002. gada “Pianists”, par kuru viņam kā režisoram piešķirts “Oskars”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl