Ķīnas zoodārzā ar piesardzību apkopj baltā tīģera mazuļus

Komentāri
Ķīnas zoodārzā ar piesardzību apkopj baltā tīģera mazuļus
Foto: Scanpix

Ķīnas zoodārzā ar īpašu piesardzību tiek aprūpēti jaundzimušie balto tīģeru mazuļi. Tas ir liels notikums visā pasaulē, jo šīs sugas saglabāšana ir milzīgs izaicinājums.

Baltie tīģerēni pasaulē nākuši Ķīnas dienvidrietumos, Čuncjinas zoodārzā. Patlaban dzīvnieku māte nav spējīga pati parūpēties par bērniem, jo ir pārāk nomocījusies pēc dzemdībām. Tādēļ zoodārza darbinieki un dzīvnieku inspektori kaķu dzimtas pārstāvjiem pievērš pastiprinātu uzmanību un ik sekundi uzrauga katru viņu soli. Mākslīgā barošana ir tikai viens no uzdevumiem, ar ko jātiek galā kopējiem. Jānodrošina pareiza temperatūra un jāļauj mazajiem pietiekami ilgi atpūsties un izgulēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tīģerēni tiek baroti sešreiz dienā un ir tikai 20 dienas veci. Zvēru dārza darbinieki norāda, ka katru reizi, kad tīģeru mazuļi vēlas ieturēt maltīti piena pudelītes veidolā, viņi sākot ”bļaustīties” un pieprasa nedalītu uzmanību. Pirmo reizi plašākai publikai tīģerus izrādīšot Ķīnas Darba svētkos maijā.

Baltais tīģeris ir Bengālijas tīģera tuvs radinieks. Pasaulē ir vien 200 balto Bengālijas tīģeru, un to skaita saglabāšana ir visai grūts uzdevums.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl