Ķīnas uzņēmums palīdzēs amerikāņiem tikt vaļā no atkritumiem

Komentāri
Ķīnas uzņēmums palīdzēs amerikāņiem tikt vaļā no atkritumiem
Ilustratīvs foto: NatalieMaynor /Flickr

Ieguldot divus miljardus ASV dolāru, kāds Ķīnas uzņēmums gatavs Amerikā pārstrādāt atkritumus. Nesen ir panākta vienošanās, kas ļauj sākt valstī darboties ķīniešu kompānijai, kura ražo papīru no lauksaimniecības produktu pārpalikumiem.

Virdžīnijas štata auglīgajā zemē lauksaimnieki audzē lucernas, sojas pupas un kukurūzu. Gadiem ilgi zemniekiem nav bijis, kur likt lauksaimniecības atkritumus, tāpēc tie nonākuši kompostā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atkritumus tagad ir gatavs uzpirkt Ķīnas papīra ražošanas uzņēmums, kurš plāno tos pārvērst vērtīgos izstrādājumos. Uzņēmums ražo, piemēram, papīra glāzes, šķīvjus, salvetes un virtuves dvieļus. Lai gan šīs kompānijas ražotie produkti, pārstrādājot lauksaimniecības pārpalikumus, maksā dārgāk, uzņēmēji cer, ka naudas maku būs gatavi atvērt zaļi domājošie pircēji, kuriem rūp vides aizsardzība.

Ķīniešu uzņēmēji gatavi investēt jaunajā ražotnē divus miljardus dolāru, radot divus tūkstošus jaunu darbavietu un dažādojot Virdžīnijas štata ekonomiku.

Paplašinot savu darbību ar ražotni ASV, ķīniešu uzņēmumam būs iespēja iekarot pasaules lielāko tirgu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl