Komentāri
Ķīnas akciju tirgū nopietna krīze; sekas var būt nopietnākas nekā Grieķijas kraham
Foto: AP/SCANPIX

Vēl nopietnāka ietekme par Grieķijas krīzi un Atēnu nespēju panākt vienošanos ar kreditoriem varētu būt Ķīnas akciju tirgus sabrukumam, ziņo LNT Ziņas.

Kritums Ķīnas biržās turpinās jau trešo nedēļu. Pirms tam tas vairāk nekā gadu bija piedzīvojis nepārtrauktu kāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš jūnija vidus Ķīnas fondu tirgus zaudējis 30% no savas vērtības. Ķīnas valdība jau sākusi īstenot pasākumus, lai mazinātu nestabilitāti finanšu tirgū, taču tie pagaidām nav devuši rezultātus.

Vairāk nekā 1200 kompānijas apturējušas savu akciju tirdzniecību Ķīnas kontinentālās daļas biržās – tie ir 43% no kopējā biržās kotēto uzņēmumu skaita.

Pastāv bažas, ka draudošais Ķīnas fondu tirgus sabrukums var izraisīt daudz tālejošākas sekas nekā Grieķijas parādu krīze.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl