Ķīna “šokēta” par Lietuvas izlūku ziņojumu

Ķīnas vēstniecība Lietuvā asi reaģējusi uz neseno mūsu kaimiņvalsts drošības dienestu ziņojumu par Ķīnas spiegošanas aktivitātes pieaugumu. Vēstniecības pārstāvji uzsver, ka esot “pārsteigti un šokēti”.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

  • skorpions

    skorpions

    HA HA HA HA un patiesi te ir tik daudz TRULU NOZOMBĒTU paklausīgu cilvēciņu,kuri tic VISIEM ŠIEM MURGIEM kurus publicē ASV BRITI nu jau Lietuvas un Latvijas tā saucamie pakaļā līdēji,kuriem galvenais ir KLADZINĀT ASV satbulē ,jo Lietuva Latvija ir vienkāršas marionetes ,kuras darīs visu ko teiks viņu saimnieks no ASV vēstniecības.......To ,kad nesen Latvija lielījās ,kad būs milzīgi tranzītu sastāvi no ĶĪNAS tas uzreiz pazuda,kad ASV PASLUDINĀJA ĶĪNAI savus tirdzniecības karus......Tagad atliek vien bazūnēt ASV melus par ĶĪNAS KRIEVIJAS SPIEGIEM......IM DARUDIEM......Tā ka RUSOFOBIEM BŪS JĀPĀRORENTĒJAS VĒL UZ ĶĪNASFOBIEM.....jo cik nesen bija ,kad mūsējie ZOMBIJI lamāja KIMČENUNU......jo ASV uzsaktīja ,kad KIMČENUNS ir jāiznīcina...jeb idioti ,kuri eatceras kā viņi zākāja KIMČENUNU....atgādināšu ,kad KIMČENUNS IR ZIEMEĻKOREJAS LĪDERIS....
  • S
  • Vongs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!