Ķīnā ar koronavīrusu mirušo skaits sasniedz 213

0 Komentāru
Ķīnā ar koronavīrusu mirušo skaits sasniedz 213
AFP / SCANPIX

Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 213 cilvēkiem, savukārt apstiprināto infekcijas gadījumu skaits ir palielinājies līdz 9692, piektdien paziņoja valdība.

No 43 jaunajiem nāves gadījumiem pēdējās diennakts laikā 42 ir reģistrēti uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē, ziņoja Nacionālā veselības komisija.

43 jauni nāves gadījumi ir lielākais to skaita pieaugums vienā diennaktī.

Pēdējās diennakts laikā arī apstiprināti 1982 jauni infekcijas gadījumi.

Vēl 102 000 cilvēku atrodas medicīniskā novērošanā ar iespējamiem šī vīrusa izraisītas respiratorās slimības simptomiem.

Kā iepriekš vēstīts, Pasaules Veselības organizācija (PVO) ceturtdien izsludinājusi starptautisko ārkārtas situāciju saistībā ar jaunā koronavīrusa infekcijas uzliesmojumu Ķīnā.

Šis lēmums pieņemts pēc tam, kad apstiprinājies pirmais vīrusa nodošanas gadījums no cilvēka cilvēkam, kas reģistrēts ārpus Ķīnas.

Iepriekš inficēšanās ārpus Ķīnas tika konstatēta cilvēkiem, kas paši apmeklējuši Hubei provinci, kura tiek uzskatīta par infekcijas epicentru.

Starptautiskās ārkārtas situācijas izsludināšana nozīmē, ka valstis visā pasaulē ir aicinātas savu pretdarbību infekcijai savstarpēji koordinēt PVO uzraudzībā.

Karte: Bīstamā koronavīrusa izplatība pasaulē

Lasi vēl Saistībā ar koronavīrusa izplatību, Krievija slēdz robežu Tālajos Austrumos

0 Komentāru