Kijeva: Ukrainā ik dienu ierodas 100 krievu algotņu

Komentāri
Kijeva: Ukrainā ik dienu ierodas 100 krievu algotņu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Ik dienu Ukrainā no Krievijas ierodas aptuveni simts algotņu, taču reizēm to skaits sasniedz pat tūkstoti, televīzijas kanāla “TRK Ukraina” tiešajā ēterā otrdienas vakarā paziņojis iekšlietu ministra padomnieks Antons Geraščenko.

Algotņi tiekot vervēti visā Krievijas teritorijā, un tos motivē gan nauda, gan ideoloģiski apsvērumi, norādīja Geraščenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr naktī uz trešdienu Ukrainas austrumos prokrieviskie kaujinieki turpinājuši intensīvu valdības bruņoto spēku apšaudi, taču armijai kritušo nav, ziņo organizācijas “Informatīvā pretestība” koordinators Dmitro Timčuks.

“Pēc mīnmetēju apšaudes teroristu grupējums [pie Bubrivkas Amvrosijivkas rajonā] veica uzbrukumu ar septiņiem tankiem, kuri naktī ievesti no Krievijas,” teikts paziņojumā Timčuka “Facebook” lapā.

Savukārt Ukrainas pretterorisma operācijas preses centrs vēsta, ka kaujās pie Dubrivkas iznīcināti pieci spēkrati, kas plkst.04.42 šķērsojuši valsts robežu.

Novērojami teroristu mēģinājumi atgūt zaudētās teritorijas pie Doņeckas un Horļivkas, kā arī kaujinieku pārgrupēšanās Luhanskas, Pervomaiskas, Alčevskas un Stahanovas rajonos, lai izvairītos no nokļūšanas aplenkumā un sakopotu savus spēkus. Pastiprinājušies arī mēģinājumi atgūt kontroli pār pierobežas zonu.

Visu nakti Ukrainas armijas vienības pie Luhanskas un Doņeckas tika apšaudītas ar granātmetējiem AGS-17 un reaktīvajiem mīnmetējiem “Grad”.

No Krievijas Federācijas puses tika apšaudīts Dolžanskas robežšķērsošanas punkts.

Šobrīd Ukrainas vienības gatavojas Pervomaiskas atgūšanai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl