Komentāri
Kijeva: Donbasā atrodas līdz 10 000 Krievijas karavīru
FOTO: LETA

Ukrainas austrumos pretterorisma operācijas zonā patlaban ienaidnieka okupētajās teritorijās atrodas no 15 līdz 25 tūkstošiem kaujinieku un no pieciem līdz desmit tūkstošiem profesionālu Krievijas karavīru, par to preses konferencē Kijevā otrdien paziņoja pretterorisma operācijas štāba preses sekretārs Vladislavs Seļezņovs.

“Mūsu izlūkošanas struktūrām ir zināmi dati par kaujinieku skaitu, kas darbojas Ukrainas austrumos, kā arī par profesionālo Krievijas karavīru skaitu, kas atrodas pretterorisma operācijas īstenošanas zonā,” sacīja amatpersona.

“Tomēr, ja es nodošu atklātībai skaitli, kas ir zināms mūsu izlūkiem, tas pretinieka pusei ļaus saprast, cik lielā mērā mēs esam informēti par situāciju, tāpēc es operēšu ar sekojošiem skaitļiem – no 15 līdz 25 tūkstošiem bruņotu kaujinieku un no pieciem līdz desmit tūkstošiem Krievijas karavīru, kuri atrodas Ukrainas teritorijā, kas pagaidām ir kaujinieku kontrolē,” sacīja Seļezņovs.

Krievija februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl