Komentāri
Kijeva aizliedz rādīt filmu Brālis-2, jo tajā redzamas ainas, kas ir pazemojošas ukraiņiem
FOTO: Flickr

Ukrainas Valsts kino aģentūra aizliegusi demonstrēt Krievijā tapušo filmu Brālis-2, kā arī divus Krievijas televīzijas seriālus.

”Runa ir par filmu Brālis-2, kuras izrādīšana ir aizliegta kinoteātros un televīzijā, kā arī publiskos komerciālos un mājas video seansos visā Ukrainas teritorijā, jo tajā redzamas ainas, kas ir pazemojošas ukraiņiem pēc nacionālajām pazīmēm, turklāt šīs filmas izrādīšana būtu nekorekta laikā, kad valsts austrumos notiek agresija,” paskaidroja aģentūrā.

Demonstrēšanas tiesības liegtas televīzijas seriāliem No kapteiņa Čeņajeva dzīves un Zirnekļa tīkls-8. Abās lentēs popularizētas Krievijas drošības struktūras un veidots pozitīvs šo struktūru darbinieku tēls.

Aģentūra “uzskata par nepiemērotu šo lenšu demonstrēšanu apstākļos, kad Krievija nelikumīgi anektējusi Krimu un Ukrainas austrumos turpinās agresija”, sacīja aģentūras direktors Filips Iļjenko.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Kā janvāra beigās ANO Drošības padomes sēdē apliecināja Ukrainas vēstnieks ANO Jurijs Sergejevs, Ukrainas austrumos atrodas 12 000 Krievijas karavīru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl