Komentāri
FOTO: Ķelnē pastiprinātos drošības apstākļos sākas ikgadējais karnevāls
EPA/LETA

Ceturtdien Ķelnē pastiprinātu drošības pasākumu gaisotnē sākas ikgadējais karnevāls, kas ilgs piecas dienas.

Pēc Vecgada vakarā notikušajiem seksuālajiem uzbrukumiem sievietēm Ķelnes policija solījusi gādāt, lai nekas tāds neatkārtotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ceturtdien pilsētas ielās patrulēs divarpus tūkstoši policistu, kas ir krietni vairāk, nekā bija mobilizēti Jaungada nakts svinībās. Lai nodrošinātu kārtību, Ķelne ir ieguldījusi teju pusmiljonu eiro personālā un resursos.

Likumsargiem palīdzēs arī 830 ugunsdzēsības un glābšanas dienestu pārstāvji.

Jau vēstīts, ka policija izmeklē aptuveni 1000 iesniegumu par uzbrukumiem sievietēm, kas Vecgada vakarā notika četrās pilsētās Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē, galvenokārt, Ķelnē. Policija secinājusi, ka vairums aizdomās turamo ir patvēruma meklētāji un nelegālie imigranti no Ziemeļāfrikas.

Foto: Ķelnē ar pastiprinātiem drošības pasākumiem sācies karnevāls

”Ķelne, piedod!” Bēgļi jūtas ļoti neērti un dāvina sievietēm ziedus

Pēc ziemeļafrikāņu-arābu imigrantu pastrādātajiem masveida seksuālajiem uzbrukumiem Ķelnē būtiski pasliktinājusies daļas Vācijas iedzīvotāju attieksme pret nekontrolēto bēgļu uzņemšanu. Savukārt bēgļiem, kuri jau ieradušies Vācijā, ir bailes, ka vācieši šobrīd viņus visus pielīdzinās uzbrucējiem un tādēļ Vācijas iedzīvotāji mazinās savu viesmīlību.

 

Lasi vēl