Komentāri
Ķelnē atklājas arvien jauni seksuālās vardarbības gadījumi; policijā vērsušās jau vairāk nekā 650 sievietes
Foto: EPA / LETA

Ķelnes policija saņem arvien jaunus iesniegumus par vardarbīgajiem notikumiem Vacgada naktī. Jaunākā informācija liecina, ka policijā vērsusies jau 651 sieviete.

Policija atklāj, ka šobrīd aizdomās par seksuāliem uzbrukumiem tiek turēti 19 vīrieši. Visi vīrieši, pret kuriem sākta izmeklēšana, ir iebraucēji no Ziemeļāfrikas. Policija pagaidām neatklāj oficiālu skaitu, cik daudz vīriešu ir nopratināti, taču tie varētu būt vairāki simti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sievietes, kas iesniegušas sūdzības, atklāj, ka noziegumi 31. decembrī bija daudz nopietnāki – sievietes, kas nav spējušas paglābties no aptuveni 1000 vīriešu lielā pūļa, apgrābstītas, varmākas viņiem seksuāli uzmākušies, bijuši arī izvarošanas gadījumi.

Foto: Ķelnes iedzīvotāju protesti pret vardarbību

Jaungada naktī pieredzētie masveida uzbrukumi, policijas bezspēcība un valsts lielāko mediju centieni noziegumus noklusēt Vācijas sabiedrībā izraisījuši šoku. Vienlaikus Ķelnē un citviet Vācijā sākusies vardarbība pret migrantiem. Tiek ziņots, ka pēdējo nedēļu laikā piekauti vairāki desmiti Āfrikas un Tuvo Austrumu izcelsmes migranti.

Lasi vēl