Kazaku kultūras ministrs ar zobiem sarauj gabalos rietumvalstu ”naidīgo” alus skārdeni

3 komentāri
Kazaku kultūras ministrs ar zobiem sarauj gabalos rietumvalstu ”naidīgo” alus skārdeni
Foto: ekrānuzņēmums

Raganu medības – gandrīz tā varētu apzīmēt Krievijas varas iestāžu un režīma atbalstītāju apsēstību izskaust no veikalu plauktiem rietumvalstu preces, kuras atbilstoši noteiktajām sankcijām liegts ievest Krievijā. Nupat kādā Sanktpēterburgas veikalā noticis kazaku reids, kurā viņi mēģinājuši identificēt un pat iznīcināt rietumvalstu preces.

Pēdējo nedēļu laikā aizvien biežāk atskan ziņas, kā Krievijas varas iestādes cenšas ierobežot rietumvalstu, tostarp arī Latvijas, preču nonākšanu veikalu plauktos. Tiek rīkota publiska pārtikas produktu iznīcināšana, kas izsaukusi neviennozīmīgu reakciju arī pašā Krievijā. Īpašu uzmanību un cilvēku sašutumu izpelnījās Krievijas atbildīgo varas iestāžu lēmums iznīcināt vairāk nekā 50 pīlēnu, kas Krievijā tikuši ievesti bez ”atbilstošiem dokumentiem”.

Turpinoties rietumvalstu aizliegto pārtikas preču ”raganu medībām”, kazaki Sanktpēterburgā nolēmuši veikt reidus veikalos. Internetā nopublicēts video, kurā redzams kā grupa kazaku ar neslēptu entuziasmu dodas kādā lielveikalā un cenšas atrast preces, kuras liegts Krievijā ievest. Kāds miesās vairāk nekā ražens kungs, kurš sevi dēvē par Kazaku biedrības kultūras ministru, sarīko pat šovu ar zobiem pārkožot rietumvalstīs ražotu alus skārdeni. Vizuāli iespaidīgais kultūras ministrs pēc skārdenes ”sodīšanas” ar plašu žestu atver maku un piedāvā 100 rubļus, lai apmaksātu apkopējas darbu. Tiesa, kad jādod nauda, viņš iedod vien 50 rubļus.

Kazaki Sanktpēterburgā nolēmuši veikt šādus reidus arī turpmāk.

Ka zināms, ASV, Eiropas Savienība un daudzas citas pasaules valstis pagājušajā gadā ieviesa sankcijas pret Krieviju, kā atbildi tās agresīvajai politikai un atbalstam Austrumukrainas separātistiem, kā arī Krimas aneksijas dēļ.  Krievija nepalika atbildi parādā un ieviesa sankcijas pret virkni rietumvalstu preču grupām.

Foto

Video

Šķiet, ka uz Krievijā ir ieguvusi krāšņu un jaunu sabiedriski aktīvu kungu, jo šis pats ”kultūras ministrs” nofilmēts arī Sanktpēterburgas ielās nepareizi novietojam auto. Kā zināms, Krievijā ir aktīvistu grupa Stop Ham, kas cenšas cīnīties pret autovadītāju visatļautību Krievijas pilsētas ielās. Tad nu šiem aktīvistiem arī izdevies nofilmētas kazaku ”kultūras ministra” kulturālo rīcību”. Vēl viens krāšņs video!

Video