Komentāri
Kazahstānas prezidents neizslēdz iespēju izstāties no Eirāzijas savienības
Foto: ITAR TASS/SCANPIX

Kazahstāna var izstāties no Eirāzijas ekonomiskās savienības, ja tiks apdraudēta valsts drošība, intervijā telekanālam ”Khabar TV Channel” paziņojis valsts prezidents Nursultans Nazarbajevs (Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев).

Foto: ITAR TASS

Foto: ITAR TASS

Kazahstānas prezidents Nursultans Nazarbajevs:

Ja netiks pildīti vienošanās noteikumi, Kazahstānai ir tiesības izstāties no Eirāzijas ekonomiskās savienības. Esmu to teicis arī iepriekš, un atkārtoju arī tagad. Kazahstāna nebūs daļa no organizācijas, kas rada draudus mūsu neatkarībai. Mūsu neatkarība ir vislielākais dārgums, par ko cīnījās mūsu vectēvi. Pirmkārt, mēs nekad nevienam to neatdosim, un, otrkārt, mēs darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai to aizsargātu.

Patlaban Krievija, Baltkrievija un Kazahstāna ir vienlīdzīgas Eirāzijas savienībā. Ja kāda no valstīm iebilst pret kādu noteikumu ieviešanu, tad tāds lēmums netiek pieņemts, uzsvēra N. Nazarbajevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

N. Nazarbajevs ir Kazahstānas prezidents kopš PSRS sabrukuma un valsts neatkarības iegūšanas 1991. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl