Komentāri
Kaujas Ukrainas austrumos! Dzīvību zaudējis viens karavīrs un četri civiliedzīvotāji
FOTO: SCANPIX

Pagājušajā diennaktī pretterorisma operācijas zonā Austrumukrainā karadarībā gājis bojā viens Ukrainas armijas karavīrs un septiņi tikuši ievainoti, pavēstīja prezidenta pārstāvis pretterorisma operācijas jautājumos Oleksandrs Motuzjaniks.

Savukārt prokrievisko kaujinieku artilērijas ugunij trāpot apdzīvotām vietām, nogalināti četri civiliedzīvotāji un vēl četri ievainoti. Viens no ievainotajiem ir 2006. gadā dzimusi meitenīte, pavēstīja Ukrainas Iekšlietu ministrijas Doņeckas reģiona preses dienests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaujinieki atklājuši uguni uz Avdejevku, Marjinku, Krasnogovorku un citām apdzīvotām vietām Doņeckas apkārtnē. Cietušo skaits joprojām tiek precizēts, vēsta Iekšlietu ministrijas pārstāvji.

Tikmēr prokrievisko kaujinieku pārstāvji pavēstījuši, ka artilērijas uguns trāpījusi slimnīcai Doņeckā, kurā gājis bojā viens cilvēks un ievainota kāda ārste. Teroristi ziņo, ka vēl viens civiliedzīvotājs gājis bojā viņu kontrolētajās teritorijās Doņeckas nomalē.

“Situācija Doņeckas apkārtnē ir ievērojami pasliktinājusies, un kaujas pie Peskiem un Avdejevkas norit gandrīz 24 stundas diennaktī,” atzina Motuzjaniks.

Abas puses apsūdz viena otru smago ieroču izmantošanā, kuri saskaņā ar Minskas vienošanos jau sen bija jāatvelk no frontes.

Ukrainas puse vēsta, ka prokrievisko kaujinieku uzbrukumu naktī uz 19. jūliju izdevies apturēt vien piedraudot vērsties pie Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) un vest atpakaļ uz fronti atvilktos smagos ieročus.

Teroristi Ukrainas pusei piedraudējuši “nolīdzināt ar zemi” Avdejevku, ja netiks pārtraukta uguns uz viņu pozīcijām.

Savukārt EDSO svētdien vēstīja, ka prokrieviskie kaujinieki paziņojuši, ka atvilks smagos ieročus no frontes, nosaucot to par “savu miera iniciatīvu”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl