Kaujās Ukrainā dzīvību zaudējuši 19 karavīri

Komentāri
Kaujās Ukrainā dzīvību zaudējuši 19 karavīri
FOTO: LETA

19 Ukrainas karavīri gājuši bojā, cīnoties ar prokrieviskajiem kaujiniekiem par stratēģiski svarīgās Ilovaiskas pilsētas kontroli uz austrumiem no Doņeckas – tā šodien paziņoja Ukrainas armijas pārstāvji. Ilovaiska atrodas pie ceļa, kas ved uz Luhansku, kas ir nemiernieku kontrolē.

Tikmēr Ukrainas muitnieki pārbauda kravas automašīnas, kas ar Krievijas humānās palīdzības kravu atrodas pie Ukrainas robežas. Palīdzība domāta civiliedzīvotājiem aplenktajā Luhanskā, taču konvojs jau vairākas dienas stāv uz vietas.

Kopumā konvojā ir 270 kravas automašīnas. Tās izbrauca no Maskavas 12. augustā un šobrīd atrodas pie Krievijas pilsētas Kamenskas Šahtinskas. Tiek ziņots, ka tajās atrodas apmēram divi tūkstoši tonnu humānās palīdzības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl