Komentāri
Kataras kaimiņvalstis izvirza tai 13 prasības, kas jāizpilda desmit dienu laikā
Foto: AFP / LETA

Blokādi īstenojošās kaimiņvalstis Katarai izteikušas 13 prasības, kuras tai jāizpilda desmit dienu laikā, ja valsts vēlas atjaunot diplomātiskās un transporta saites. Pretējā gadījumā, pēdējā laika lielākā Persijas līča valstu krīze turpināsies.

Valstu prasības gan tiek uzskatītas par visai ne-izpildāmām, pat neņemot vērā īso izpildes laika periodu. Arābu valstis ar Saūda Arābiju priekšgalā, pieprasa Katarai, piemēram, slēgt valstij piederošo, ievērojamo ”Al Jazeera” mediju, maksāt vēl nenosauktu kompensāciju, izbeigt militāro sadarbību ar Turciju, izbeigt saites ar Irānu un teroristu grupējumiem ”Hezbollah”, ”Al Qaeda” un ”Islāma valsts”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat blokādi īstenojošās valstis pieprasa, lai Katara atsakās no kaimiņvalstu pilsoņu naturalizēšanas un izraida no savas teritorijas šo valstu piederīgos. Uzstādīti vēl citi noteikumi, pieprasot Katarai izbeigt terorisma finansēšanu. Tieši šīs apsūdzības dēļ, Saūda Arābija, Ēģipte, Apvienotie Arābu Emirāti un Bahreina mēneša sākumā pārtrauca attiecības ar bagāto naftas eksportētāju.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl