Komentāri
Katalonijas parlaments apsver iespēju rīkot sēdi, kurā, iespējams, vienpusēji pasludinās reģiona neatkarību
REUTERS/LETA

Par spīti Konstitucionālās tiesas liegumam, Katalonijas parlaments apsver iespēju tomēr rīkot pirmdien, 9. oktobrī, plānoto sēdi, kurā bija paredzēts analizēt neatkarības referenduma rezultātus un, iespējams, vienpusēji pasludināt reģiona neatkarību, tā paziņojusi parlamenta spīkere.

Karme Forkadelja paziņojusi, ka Spānijas Konstitucionālās tiesas ceturtdien, 5. oktobrī, pieņemtais lēmums ir izpausmes brīvības ierobežojums un tas uzkrītoši norāda, kā tiesas tiek izmantotas politisku problēmu risināšanai. Viņa arī uzsvērusi, ka Spānijas valdība pati jūtas bezspēcīga, tādēļ nākas izmantot citus resursus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja neatkarība tiks pasludināta vienpusēji, Spānijas valsts nonāks bezprecedenta konstitucionālajā krīzē. Spānijas amatpersonas jau brīdinājušas, ka tas būs sāpīgi jūtams visā valstī, bet it īpaši, – pašā Katalonijā.

Jau vēstīts, ka turpinās vārdu pārmaiņa starp Barselonu un Madridi – katalāņi pieprasa sapratni un dialogu, bet oficiālā valdība nepiekrīt sarunām, kamēr Katalonijas politiķi neatkāpsies no savām iecerēm. 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl