Komentāri
Katalonija negaidīti “iesaldē” neatkarības pasludināšanu
Foto: EPA / LETA

Šodienas centrālā ziņa visā pasaulē ir Katalonijas lēmums attiecībā uz neatkarības pasludināšanu. Reģiona līderis paziņojis, ka Katalonijai ir jāpasludina neatkarība, tomēr šis solis jāatliek, lai sekmētu dialogu ar Madrides valdību.

Karless Pudždemons pavēstījis, ka 1. oktobrī notikušais referendums devis valdībai mandātu padarīt Kataloniju par “neatkarīgu valsti”, tomēr šis process uz dažām nedēļām ir jāiesaldē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs ierosinām atlikt neatkarības pasludināšanu uz dažām nedēļām, lai būtu dialogs, jo bez tā mēs nevaram rast risinājumu. Mēs uzskatām, ka Spānijas valdībai jāspēj ieklausīties – ja ne mūsos, tad vismaz citos, kas aicina uz starpniecību,” citēts  Pudždemons.

Viņš arī norādījis, ka reģiona neatkarības jautājums vairs nav tikai Spānijas iekšējā problēma, tagad par to jārūp arī Eiropai. Viņš arī uzsvēris, ka nevēlas un netaisās izteikt nekādus draudus vai apvainojumus, bet gan tā vietā meklē risinājumu un cenšas uzlabot ļoti saspringto situāciju.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl