Komentāri
Katalonija negaidīti “iesaldē” neatkarības pasludināšanu
Foto: EPA / LETA

Šodienas centrālā ziņa visā pasaulē ir Katalonijas lēmums attiecībā uz neatkarības pasludināšanu. Reģiona līderis paziņojis, ka Katalonijai ir jāpasludina neatkarība, tomēr šis solis jāatliek, lai sekmētu dialogu ar Madrides valdību.

Karless Pudždemons pavēstījis, ka 1. oktobrī notikušais referendums devis valdībai mandātu padarīt Kataloniju par “neatkarīgu valsti”, tomēr šis process uz dažām nedēļām ir jāiesaldē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs ierosinām atlikt neatkarības pasludināšanu uz dažām nedēļām, lai būtu dialogs, jo bez tā mēs nevaram rast risinājumu. Mēs uzskatām, ka Spānijas valdībai jāspēj ieklausīties – ja ne mūsos, tad vismaz citos, kas aicina uz starpniecību,” citēts  Pudždemons.

Viņš arī norādījis, ka reģiona neatkarības jautājums vairs nav tikai Spānijas iekšējā problēma, tagad par to jārūp arī Eiropai. Viņš arī uzsvēris, ka nevēlas un netaisās izteikt nekādus draudus vai apvainojumus, bet gan tā vietā meklē risinājumu un cenšas uzlabot ļoti saspringto situāciju.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl