Kasjanovs: Putina režīms mainīsies, ja civilizētā pasaule ar to neielaidīsies kompromisos

0 Komentāru
Kasjanovs: Putina režīms mainīsies, ja civilizētā pasaule ar to neielaidīsies kompromisos
LETA

Drīzumā gaidāmās Krievijas prezidenta vēlēšanas ir imitācija, un nākamajā Vladimira Putina termiņā prezidenta amatā Krievija kļūs agresīvāka.

Tā pirmdien, 5. martā, Rīgā pēc tikšanās ar Saeimas deputātiem, žurnālistiem sacīja Krievijas bijušais premjerministrs un pašreizējais opozicionārs Mihails Kasjanovs.

Krievijas ekspremjers pirmdien piedalījās Saeimas komisiju kopsēdē, kurā tika apspriestas Eiropas Savienības un Krievijas attiecības.

Mihails Kasjanovs
bijušais Krievijas premjerministrs

Es redzu, ka arī Latvijas parlamentā saprot, ka tās nebūs vēlēšanas, bet vienkārši tāda imitācija. Uzvarētājs ir sen zināms. Man pašam ir skaidrs, kas būs tālāk, būs situācijas pasliktināšanās, ņemot vērā, ka Putina kungs savas priekšvēlēšanu uzstāšanās laikā novilka līniju.

Putina režīms mainīsies, ja civilizētā pasaule neielaidīsies kompromisos, un turpinās izdarīt uz to spiedienu, tā sacīja Kasjanovs. Vienlaikus Krievijas ekspremjers atzina, ka Putinam Krievijā ir liels atbalsts, ņemot vērā Krievijā notiekošo efektīvo propagandu. Krievijas prezidenta vēlēšanas notiks 18. martā.

0 Komentāru