Komentāri
Kas pēc “Brexit” notiks ar Gibraltāru? No jauna uzliesmo Lielbritānijas un Spānijas konflikts
Foto: AFP / LETA

No jauna uzliesmojis Lielbritānijas un Spānijas gadsimtus ilgais konflikts par Gibraltāru. Vārdu karu izraisījis Eiropas Padomes piedāvājums, ka sarunās par “Brexit” abām valstīm būtu jāpanāk atsevišķa vienošanās par šo vēsturiski strīdīgo teritoriju.

Lielbritānija neatteiksies no Gibraltāra bez šīs britu aizjūras teritorijas iedzīvotāju piekrišanas, paziņojusi britu premjerministre Terēza Meja. Britu politiķu teiktajā pat izskan, ka Lielbritānija par Gibraltāru varētu cīnīties, tāpat kā savulaik ar Argentīnu par Folklendu salām, kas nozīmētu arī militārā spēka izmantošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbildi parādā nav palikusi arī Spānija. Tās ārlietu ministrs paziņojis, ka gadījumā, ja Skotija nobalsotu par izstāšanos no Apvienotās Karalistes, Spānija nebloķētu Skotijas pievienošanos Eiropas Savienībai. Šāds paziņojums var dot jaunu argumentu par otrā Skotijas neatkarības rīkošanu, ņemot vērtā, ka līdz šim tieši Spānija tiek uzskatīta par galveno šķērsli Skotijas iespējamai dalībai Eiropas Savienībā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl