3 komentāri
Kas jādara – tas jādara! Vīrietis Kanādā mierīgi pļauj mauriņu, kamēr netālu plosās tornādo
SCANPIX/AP

Sociālajā tīklā “Facebook” plašu popularitāti ieguvis attēls ar kādu vīrieti Kanādā, kurš samērā mierīgi pļauj mauriņu, kamēr turpat netālu plosās tornādo, ziņo CNN.

“Veicot dārza darbus, nevienam nav īpašas vēlmes apstāties pusceļā – varbūt tas izskaidro, kādēļ kāds vīrietis Kanādā turpina pļaut mauriņu, kamēr netālu no paša mājas plosās tornādo,” raksta CCN.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attēlā redzamais vīrietis Teoniss Vesels par virpuļviesuļa klātbūtni esot bijis informēts, taču tas viņu nav uztraucis, un vīrietis turpinājis iesākto darbu, vienlaikus pieskatot tornādo tuvošanos. Vīrietim mauriņu izdevies nopļaut mazāk nekā 10 minūtēs, un līdz tam tornādo jau mitējies.

Fotogrāfiju uzņēmusi Teonisa sieva, viņa norāda, ka tornādo no mājas atradies aptuveni divu kilometru attālumā – krietni tālāk nekā tas izskatās attēlā.

Tāpat Teonisa sieva stāsta, ka diena iesākusies ar labiem laikapstākļiem un mauriņa nopļaušana esot bijusi vīra darāmo darba sarakstā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl