3 komentāri
Kas jādara – tas jādara! Vīrietis Kanādā mierīgi pļauj mauriņu, kamēr netālu plosās tornādo
SCANPIX/AP

Sociālajā tīklā “Facebook” plašu popularitāti ieguvis attēls ar kādu vīrieti Kanādā, kurš samērā mierīgi pļauj mauriņu, kamēr turpat netālu plosās tornādo, ziņo CNN.

“Veicot dārza darbus, nevienam nav īpašas vēlmes apstāties pusceļā – varbūt tas izskaidro, kādēļ kāds vīrietis Kanādā turpina pļaut mauriņu, kamēr netālu no paša mājas plosās tornādo,” raksta CCN.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attēlā redzamais vīrietis Teoniss Vesels par virpuļviesuļa klātbūtni esot bijis informēts, taču tas viņu nav uztraucis, un vīrietis turpinājis iesākto darbu, vienlaikus pieskatot tornādo tuvošanos. Vīrietim mauriņu izdevies nopļaut mazāk nekā 10 minūtēs, un līdz tam tornādo jau mitējies.

Fotogrāfiju uzņēmusi Teonisa sieva, viņa norāda, ka tornādo no mājas atradies aptuveni divu kilometru attālumā – krietni tālāk nekā tas izskatās attēlā.

Tāpat Teonisa sieva stāsta, ka diena iesākusies ar labiem laikapstākļiem un mauriņa nopļaušana esot bijusi vīra darāmo darba sarakstā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl