Komentāri
“Kas ir šis vīrietis?” Beļģijas policija atklāj iespējamā teroraktu vaininieka foto
Foto: Beļģijas policija

Beļģijas policija izplatījusi fotogrāfiju, kurā redzamais vīrietis tiek turēts aizdomās kā viena no Briseles lidostas spridzināšanā iesaistītajām personām.

“Kas ir šis vīrietis?” vēsta Beļģijas policijas ieraksts tviterī. Viņš tiek meklēts aizdomās, kā viens no lidostā sarīkoto sprādzienu līdzdalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmumu no videonovērošanas kameru uzfilmētā materiāla, kur minētais vīrietis redzams kopā ar vēl diviem, stumjot kravas ratiņus, policija izplatīja pēcpusdienā. Kā vēsta vietējie mediji, vēlāk apstiprināta informācija, ka pārējie divi no attēlā redzamajiem vīriešiem atrasti miruši, taču aizdomās turamais gaišajā apģērbā joprojām ir brīvībā.

Foto

Atsaucoties uz likumsargiem, Reuters vēsta, ka novērošanas kameras fiksējušas, iespējams, viņa došanos prom no lidostas neilgu brīdi pēc sprādzieniem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl