Komentāri
Kārtējais teroristu uzbrukums Turcijai – sprādzienā dzīvību zaudē 13 karavīri

Sprādzienā Turcijā dzīvību zaudējuši 13 karavīri, bet 55 cilvēki ievainoti.

Uzbrukums notika Turcijas vidienē Kajseri pilsētā, kad līdzās vietējai universitātei uzsprāga mīnēts auto. Eksplozijas mērķis bija netālu esošais karavīru autobuss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām atbildību par sprādzienu neviens grupējums nav uzņēmies, taču vietējās amatpersonas paziņojušas, ka notikušais uzskatāms par teroraktu un mīnēto auto detonējis spridzinātājs-pašnāvnieks.

Šis Turcijā ir jau otrais šāda veida uzbrukums divu nedēļu laikā. Par asiņainajiem teroraktiem, kas šogad notikuši Turcijā, tiek vainoti kā kurdu ekstrēmisti, tā džihādistu grupējums “Islāma valsts”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl