Komentāri
Kārtējais teroristu uzbrukums Turcijai – sprādzienā dzīvību zaudē 13 karavīri

Sprādzienā Turcijā dzīvību zaudējuši 13 karavīri, bet 55 cilvēki ievainoti.

Uzbrukums notika Turcijas vidienē Kajseri pilsētā, kad līdzās vietējai universitātei uzsprāga mīnēts auto. Eksplozijas mērķis bija netālu esošais karavīru autobuss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām atbildību par sprādzienu neviens grupējums nav uzņēmies, taču vietējās amatpersonas paziņojušas, ka notikušais uzskatāms par teroraktu un mīnēto auto detonējis spridzinātājs-pašnāvnieks.

Šis Turcijā ir jau otrais šāda veida uzbrukums divu nedēļu laikā. Par asiņainajiem teroraktiem, kas šogad notikuši Turcijā, tiek vainoti kā kurdu ekstrēmisti, tā džihādistu grupējums “Islāma valsts”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl