Komentāri
Kārtējais bēgļu incidents Zviedrijā: patvēruma meklētāju konfliktā viens tiek nogalināts
Foto: EPA / LETA

Plašu sašutumu Zviedrijā izraisījis kārtējais traģiskais incidents patvēruma meklētāju centrā. Tur starp centra iemītniekiem izcēlies konflikts, kurā nogalināts viens cilvēks.

Nekārtības izcēlušās Zviedrijas pilsētā Jūsnē (Ljusne), kur mitinās divarpus tūkstoši patvēruma meklētāju. Policija atklāj, ka četru cilvēku starpā izcēlies konflikts, kurā viens patvēruma meklētājs nogalināts. Šajā mēnesī šis ir jau otrs gadījums, kad patvēruma meklētāju centrā tiek nāvējoši ievainots cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš kāds nepilngadīgs jaunietis nogalināja 22 gadus vecu bēgļu centra darbinieci. Šobrīd tiek veikta izmeklēšana, un plašāki komentāri par notikušo netiek sniegti. Zviedrija, kurā dzīvo teju 10 miljoni cilvēku, pērn uzņēma 160 000 patvēruma meklētāju.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl