Komentāri

Klāt ilgi gaidītais brīdis – ASV prezidenta vēlēšanas! Cīņa par amerikāņu prātiem un balsīm gan turpināsies vēl līdz pat 8. novembrim, kad sabiedrībai beidzot būs jāizdara izvēle starp politiķi un biznesmeni, pieredzi un naudu, Klintoni un Trampu.

TV3 ziņu korespondente Kristīne Žilde-Krēvica jau devusies uz ASV, lai katru dienu vēstītu par jaunāko no Ņujorkas un Vašingtonas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī socioloģiskās aptaujas liecina, ka demokrātu virzītā Hilarija Klintone ir vadībā ar krietniem desmit procentpunktiem, nekas vēl nav izšķirts, līdz amerikāņi patiesi nav nobalsojuši. Ne vien teorētiski, bet arī praktiski vēl ir iespējama republikāņu kandidāta Donalda Trampa uzvara pār sāncensi, lai gan šādam scenārijam atrodas arvien mazāk piekritēju.

Foto: Kristīne ceļā uz ASV

TV3 ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica jau pieredzējusi, kad aptaujas nesakrīt ar rezultātiem. Proti, pirms dažiem mēnešiem briti pārsteidza visu pasauli, tomēr nobalsojot par izstāšanos no Eiropas Savienības un pēc tam to rūgti nožēlojot.

Kā toreiz Lielbritānijā, tā tagad ASV Kristīne ir klāt, lai vēstītu no notikumu epicentra! Seko līdzi viņas dienasgrāmatām no Ņujorkas un Vašingtonas ik dienas portālā Skaties.lv!

Skaties video, kā Kristīne dodas ceļā uz ASV

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl