Komentāri

Klāt ilgi gaidītais brīdis – ASV prezidenta vēlēšanas! Cīņa par amerikāņu prātiem un balsīm gan turpināsies vēl līdz pat 8. novembrim, kad sabiedrībai beidzot būs jāizdara izvēle starp politiķi un biznesmeni, pieredzi un naudu, Klintoni un Trampu.

TV3 ziņu korespondente Kristīne Žilde-Krēvica jau devusies uz ASV, lai katru dienu vēstītu par jaunāko no Ņujorkas un Vašingtonas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī socioloģiskās aptaujas liecina, ka demokrātu virzītā Hilarija Klintone ir vadībā ar krietniem desmit procentpunktiem, nekas vēl nav izšķirts, līdz amerikāņi patiesi nav nobalsojuši. Ne vien teorētiski, bet arī praktiski vēl ir iespējama republikāņu kandidāta Donalda Trampa uzvara pār sāncensi, lai gan šādam scenārijam atrodas arvien mazāk piekritēju.

Foto: Kristīne ceļā uz ASV

TV3 ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica jau pieredzējusi, kad aptaujas nesakrīt ar rezultātiem. Proti, pirms dažiem mēnešiem briti pārsteidza visu pasauli, tomēr nobalsojot par izstāšanos no Eiropas Savienības un pēc tam to rūgti nožēlojot.

Kā toreiz Lielbritānijā, tā tagad ASV Kristīne ir klāt, lai vēstītu no notikumu epicentra! Seko līdzi viņas dienasgrāmatām no Ņujorkas un Vašingtonas ik dienas portālā Skaties.lv!

Skaties video, kā Kristīne dodas ceļā uz ASV

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl