Komentāri
Karš Sīrijā: tiek meklēti risinājumi krīzes pārvarēšanai

Lai meklētu risinājumu Sīrijas pilsoņu karam, sarunas atsākuši ASV valsts sekretārs Džons Kerijs un Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

Tikšanās notiek Šveicē un tajā piedalās arī reģiona valstu pārstāvji no Irānas, Saūda Arābijas un Turcijas. Galveno uzmanību plānots pievērst pamiera panākšanai aplenktajā Alepo pilsētā un humānās palīdzības kravu piegādāšanai civiliedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vašingtona iepriekš bija pārtraukusi sadarbību ar Maskavu, jo Krievija atteicās apturēt pilsētas bombardēšanu. Krievija uzstāj, ka tās gaisa triecieni ir vērsti pret teroristiskajām organizācijām. Savukārt ASV un citas rietumvalstis pieprasa uzlidojumus pārtraukt, jo tajos cieš civiliedzīvotāji. Analītiķi gan šaubās, vai šīsdienas sarunās izdosies panākt kādu progresu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl