Karš Sīrijā: Krievija saņem asu nosodījumu no Lielbritānijas

Komentāri
Karš Sīrijā: Krievija saņem asu nosodījumu no Lielbritānijas
REUTERS/SCANPIX

Nosodījumu Krievijai attiecībā uz gāzes uzbrukumiem Sīrijā paudusi Lielbritānija. Britu aizsardzības ministrs norāda, ka Asada sabiedrotā valsts nevīžīgi pārbaudījusi, vai Sīrijas režīms atbrīvojies no visiem ķīmiskajiem ieročiem.

Apsūdzības izteiktas vien neilgu laiku pēc tam, kad Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons atsaucis savu vizīti Maskavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Džonsons uzstājis, ka situācija abu valstu attiecībās apgriezusies kājām gaisā pēc tam, kad Krievija nav atzinusi Asada vainu gāzes uzbrukumos un vēlāk asi nosodījusi ASV par veikto raķešu uzbrukumu Sīrijas armijas bāzei.

Britu aizsardzības ministrs Maikls Falons arī norāda, ka gadījumā, ja Krievija grib tikt atbrīvota no atbildības par uzbrukumiem nākotnē, Vladimiram Putinam ir jāpanāk, lai Asada ķīmisko ieroču arsenāls tiktu iznīcināts uz visiem laikiem.

Tikmēr ASV un Krievijas ārlietu ministri šodien sazvanījušies pirmo reizi kopš ASV uzbrukuma. Šajā sarunā Krievijas puse norādījusi, ka ASV maldījušās par Asada vainu gāzes uzbrukumos.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl