Komentāri

Islāma valsts jeb Daesh grupējumam uzradies vēl viens nopietns pretinieks, un tā ir Apvienotā Karaliste. Pēc gariem strīdiem un debatēm britu parlaments vēl vakarā atbalstīja gaisa uzlidojumus teroristu pozīcijām Sīrijā, tos nekavējoties arī realizējot. Šādai rīcībai gan ir pretēji vērtējumi.

Gaisotne britu parlamentā vakar bija nokaitēta. Apakšnama deputāti, nekautrējoties pēc senākajām tradīcijām skaļi paust savu noskaņojumu, debatēja 10 stundas no vietas. Līdz šim briti bombardējuši Islāma valsts jeb Daesh pozīcijas vien Irākā, taču nu tika lemts par uzlidojumu sākšanu Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pamatojot šo lēmumu, britu premjers paziņoja, ka izvēle ir – bombardēt teroristus vai gaidīt, kad uzbrukumus veiks viņi.

Skaties foto!

Deivids Kamerons, Lielbritānijas premjerministrs:

Es apzinos risku, ko rada mūsu militārās darbības. Tāpat saprotu, ka militārs spēks ir tikai daļa atbildes. Taču jautājums ir pavisam vienkāršs – vai palīdzēsim sabiedrotajiem sakaut teroristus, kuri nogalina britu ķīlniekus un plāno teroraktus pret britu tautu?

Vēl tālāka iesaiste Tuvo Austrumu militārajās operācijās tomēr guva atbalstu vairākuma deputātu vidū no dažādiem politiskiem spēkiem. Par balsoja 397, pret bija 223 likumdevēji.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl