Karro motokrosa čempionāta 8. posmā izcīna 12. vietu; tiek pie otrā ”Holeshot”

Komentāri

Svētdien Anglijā tika aizvadīts astotais pasaules motokrosa čempionāta posms, kurā latviešu motosportists Matīss Karro MXGP klasē izcīnīja 12. vietu. Otrajā braucienā Karro otro reizi sezonā tika pie Holeshot.

Kvalifikācijā Karro MXGP klasē izcīnīja 11. vietu. Pirmajā braucienā, neskatoties uz kritieniem, tika sasniegts 16. labākais rezultāts, bet otrajā braucienā Karro otro reizi šajā sezonā izcēla startu un tika pie Holeshot. Pie šādas balvas tiek braucējs, kurš pirmajā līkumā iebrauc pirmais. Otrā brauciena finišā Karro izcīnīja astoto vietu, kas divu braucienu summā deva 12.pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video no Holeshot:

“Sestdien trase bija dubļaina, tāpēc mums uzreiz bija laika kontroles braucieni un tad sekoja kvalifikācija,” komentē Matīss Karro, kurš pasaules čempionātā startē ar “MX Moduls” komandas atbalstu. “Kvalifikācijā starts neizdevās, taču aizcīnījos līdz 11.vietai.”

“Svētdien gan laiks, gan trase bija labāka. Pirmajā braucienā atkal neizdevās starts, taču vēlāk aizcīnījos līdz 11. vietai, līdz kritu, kā rezultātā biju spiests sākt no beigām. Turpināju braukt un kādā no līkumiem saķēros ar konkurentu un apgāzos, kas beigās deva 16.vietu,” pirmā brauciena notikumus komentē Karro.

“Otrajā braucienā padevās fantastisks starts, kas man deva otro Holeshot sezonā. Uzņēmu labu tempu, jo arī daudzie latviešu fani lika man vēl vairāk sasparoties, tāpēc gribējās parādīt pēc iespējas labāku rezultātu. Taču kādā no līkumiem pieļāvu kļūdu un apgāzos. Tobrīd atkritu uz desmito vietu, taču par laimi nebiju zaudējis savu ātrumu un turpinājumā aizcīnījos līdz astotajai vietai, kurā arī finišēju,” stāsta latviešu motosportists.

“Kopumā esmu apmierināts ar to, ka bija ātrums, taču atkal sanāca pieļaut kļūdas, ar kurām neesmu apmierināts,” sacensību norisi raksturo Karro, kurš pēc astoņiem posmiem kopvērtējumā ieņem 18.vietu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl