Karību jūrā parādās nākamā viesuļvētra! Tā jau nodarījusi plašus postījumus

Komentāri

Tikko pārcietušas postošo viesuļvētru “Irma”, Karību jūras salas gatavojas nākamajam pārbaudījumam – tuvojas viesulis “Marija”.

Sinoptiķi tai piešķīruši piekto jeb visaugstāko bīstamības kategoriju, un vētra jau atnesusi pirmos nopietnos postījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viesuļvētra “Marija” savai priekšgājējai “Irmai” seko ar gandrīz līdzvērtīgu spēku, – vēja ātrums viesuļa epicentrā sasniedzis 71 metru sekundē. Vētra jau sasniegusi Dominikas salu Mazo Antiļu salu grupā, savukārt Francijai piederošajā Gvadelupas salā izsludināta sarkanā trauksme un slēgtas skolas, uzņēmumi un valsts iestādes. Dots arī rīkojums par iedzīvotāju evakuāciju no teritorijām, kuras apdraud plūdi un zemes nogruvumi.

Vietās, kuras vētra vēl nav sasniegusi, iedzīvotāji cenšas sagatavoties gaidāmajam – iepērk pārtiku, nostiprina māju sienas.

Meteorologi brīdina, ka vētras laikā ūdens līmenis piekrastēs var paaugstināties par vismaz dažiem metriem. Par nodarītajiem vētras postījumiem emocionāli vēsta Dominikas salu premjerministrs Rūzvelts Skerits. Savā “Facebook” profilā Skerits vētru raksturo kā nežēlīgu.

“Marija” tagad virzās tālāk uz ziemeļiem Puertoriko virzienā. Apzināts arī posts, ko nesusi “Irma” – Karību jūras salu reģionā tā laupīja dzīvību 40 cilvēkiem, bet ASV, Floridā tās dēļ bojā gājuši vismaz 50 cilvēki.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl