Karakuģi, helikopteri un jaunākās tehnoloģijas – Londonā izstāda modernākos ieročus

1 komentārs
Karakuģi, helikopteri un jaunākās tehnoloģijas – Londonā izstāda modernākos ieročus
Reuters/LETA

Londonā durvis vērusi iespaidīga ieroču un militārās tehnikas izstāde. Izrādītas gan pašas jaunākās tehnoloģijas, no dažādām mazākām vienībām līdz pat karakuģiem un helikopteriem.

Šajā izstādē kopumā piedalās vismaz 1000 dalībnieku no visas pasaules, kuri vēlas parādīt savus jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus. Sagaidāms, ka tos Lielbritānijas sirdī ieradīsies apskatīt vairāk nekā 35 000 cilvēku, tostarp aptuveni 250 valstu delegācijas. Šādas izstādes notiek reizi divos gados un piesaista dalītas emocijas.

Arī šoreiz pirms izstādes sākuma pret to protestēja simtiem cilvēku. Vairāki desmiti arī arestēti par likumpārkāpumiem. Protestētāji iebilst Lielbritānijas iesaistei lielos militārās tehnikas darījumos ar apšaubāmiem pasaules režīmiem.

Šogad te izrādīti dažādi jaunumi tieši militārā transporta jomā – redzami kuģi, bruņumašīnas un gaisa transports. Lai parādītu savu ātrumu, kuģi un laivas devās izbraucienos pa Temzas upi, sakuļot pamatīgas putas.

Izstādītajos helikopteros un lidmašīnās interesenti var arī iekāpt un pārliecināties par to iespējām.

Izstādes telpās redzami arī ne tikai destruktīvi ieroči, bet arī, piemēram, novērošanas kameras, binokļi un tēmekļi. Lielu uzmanību pirmajā dienā jau piesaistīja dažādi visurgājēji – automašīnas, kas radītas patiesi skarbiem apstākļiem.

1 komentārs