Komentāri
Kanāriju salu ostas sienā ietriecas kuģis; cietuši pieci cilvēki
Foto: LETA / EPA

Kanāriju salu kūrorta ostas sienā ietriecies kuģis. Tas pārvadāja automašīnas un pasažierus – negadījumā traumas guvuši pieci cilvēki.

Kuģis no Grankanārijas galvaspilsētas Laspalmasas bija uzņēmis kursu uz Tenerifes salu, taču bojāta dzinēja dēļ nespēja apstāties un ietriecās tieši ostas betona sienā. Kuģis pārvadāja desmitiem automašīnu, 140 pasažierus un 30apkalpes locekļus. Par laimi, smagākais ievainojums negadījumā bijis vien lauzts atslēgas kauls kādam vīrietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pametot ostu, dzinējs pēkšņi izslēdzies, taču kuģa uzņemtais ātrums jau bijis pārāk liels un jūrnieki to nav spējuši apturēt, pat metot ūdenī enkurus. Pastāv arī bažas, ka sadursmes dēļ jūrā varētu būt noplūdusi degviela, taču varasiestādes uzstāj, ka situācija tiek kontrolēta.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl