Komentāri
Kanādas policija novērsusi plānu sarīkot apšaudi Svētā Valentīna dienā
(Foto: LETA)

Kanādas policija piektdien paziņoja, ka izjaukusi kāda pāra plānu visu mīlētāju jeb Svētā Valentīna dienā sarīkot apšaudi Halifaksas pilsētā un pēc tam izdarīt pašnāvību.

Kanādas policija Jaunskotijā paziņoja, ka 19 gadus vecs vīrietis no Kanādas pilsētas Tiberlejas bija ieplānojis ar 23 gadus vecu sievieti no ASV Ilinoisas štata pilsētas Dženīvas sestdien atklāt uguni kādā cilvēku pilnā vietā Halifaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plānā esot bijuši iesaistīti vēl divi cilvēki. Viņu iecere netiek vērtēta kā terorakts.

Viņiem bija “piekļuve šaujamieročiem, un viņu nodoms bija doties uz sabiedrisku vietu Halifaksas reģionā 14. februārī ar mērķi nogalināt mierīgos iedzīvotājus un pēc tam nonāvēties pašiem,” teikts policijas paziņojumā. Policija paziņoja, ka vīrietis piektdienas rītā ticis atrasts miris savās mājās Timberlejā. Amerikāniete kopā ar 20 gadus vecu vīrieti drīz pēc tam tika arestēti Halifaksas starptautiskajā lidostā.

Pēc policijas teiktā, viņi ceturtdienas rītā saņēmuši informāciju par nopietnu draudu saistībā ar šaujamieročiem. “Mums par to kļuva zināms, rīkojāmies ātri un pārtvērām draudu,” pavēstīja policija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl